Centrum pro rodinu
Prostějov

Aktuality

Připravujeme: 

 

  • Kurz Efektivního rodičovství

Termíny pro rok 2017 : 3.10., 10.10., 17.10., 24.10., 7.11., 14.11., 21.11., 28.11.

vždy v úterý od 17 do 19,30 hodin

Lektorkou kurzu je Marcela Kořenková (lektorka projektu KER a terapeutka v oblasti rodičovského poradenství).
Cena kurzu je 600 Kč pro jednotlivce, 1000 Kč pro pár.
Doprovodnou službou bude hlídání dětí a péče o ně.

Kurz je určen pro rodiče, kteří si nevědí rady, jak reagovat na špatné chování dítěte, zlobení a konfliktní situace a potřebují zlepšit rodinnou atmosféru, podpořit vzájemnou komunikaci a spolupráci se svými dětmi a v celé rodině. Dále hledají způsob, jak aktivně ovlivnit a naučit děti vzájemně se respektovat, zodpovědně zvládat určitý pořádek a disciplínu, ať už doma či ve školním či jiném kolektivu nebo na veřejnosti.

Kurz tvoří osm dvouhodinových setkání  zaměřených na řešení vztahu dítě-rodič v duchu výchovy založené na principech spolupráce a zodpovědnosti. Kurz je zaměřen především na praktický nácvik rodičovských dovedností. Program vychází z adlerovské individuální psychologie, využívá systematickou terapii a metody sociální práce se skupinou. Důležitým efektem kurzu je poskytnutí podpory rodičům a posílení jejich sebedůvěry a schopnosti být vůči dětem pevní, jednoznační a přitom laskaví. Cílem programu je prostřednictvím praktického nácviku řešení nejčastějších problémových situací, se kterými se rodiče při výchově svých dětí setkávají, poskytnout rodinám podporu a pomoc.

Přihlášky:  CPR Prostějov – tel : 731 626 126, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

  • Víkendový pobyt pro prarodiče s vnoučaty

  " Babi, dědo pojeď se mnou "

zaměřený na prohloubení vztahu a posílení vzájemné důvěry.

Kdy:  22.-24.9. 2017

Ubytování s plnou penzí v penzionu Brněnka ve Velkých Losinách.

Přijímáme přihlášky.

 

  • Dále nabízíme :

ODBORNÉ RODINNÉ PORADENSTVÍ A TERAPIE –  Bc. Marcela Kořenková - terapeutka v oblasti rodičovského poradenství. Je nutné se objednat.  Dle potřeby zajistíme i hlídání dětí.

 

KURZ MANŽELSKÉ VEČERY

Kurz „Manželské večery" se skládá z osmi setkání a je určen pro všechny manželské páry, které chtějí rozvíjet svůj vztah. Je založen na křesťanských principech, ale je určen pro každý pár. Kurz vznikl v Anglii r.1996, u nás probíhá na mnoha místech od r. 2004. Je rozdělený do 8 večerů. Témata večerů jsou: Vybudovat pevné základy, Umění komunikace, Řešení konfliktů, Síla odpuštění, Rodiče a rodiče partnera, Manželská sexualita, Láska v akci, Slavnostní závěrečný večer. Každý večer začíná večeří, následuje přednáška k tématu, po které mají manželé příležitost si spolu popovídat o tématu v soukromí. Skupinová diskuse není součástí programu. Cílem kurzu je poskytnout manželům v příjemném prostředí nové informace a podněty ke zlepšování vzájemných vztahů, zapůjčit či objednat odbornou literaturu či zprostředkovat kontakt na odborníky. Manžele kurzem provází animátorský manželský pár, přednášky jsou promítány přes dataprojektor v originální dabované verzi. Kurz bude zahájen dle zájmu přihlášených.

 

Informace a přihlášky na tel:  731 626 126, nebo mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Citát na každý den

 

Jsme na facebooku

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

Kontakt

Centrum pro rodinu

Adresa: Nám.J.V.Sládka 2,796 04 Prostějov - Krasice

Telefon: +420 731 626 126

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2018 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprprostejov@ado.cz